Az Univerzál Zrt. Ferro Pont Üzletlánca békéscsabai
acél raktárába eladó munkatársat keres.
Számítógépes ismeret, targoncás jogosítvány, lángvágó és
híddaru kezelői végzettség előnyt jelent.
Személyes elbeszélgetésre jelentkezni a
66/453-453 telefonszámon, munkaidőben lehet.

Az Univerzál Zrt Ferro Pont üzletlánca Lakatos - karbantartó munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására.

A lakatos - karbantartó munkatárs feladatai:

-          - Értékesítés támogatása
 - Kisebb lakatos kivitelezések
  - Daruk, targoncák, szerszámgépek üzemeltetése
  - Karbantartás szervezése

-          - Víz, áram, gáz szolgáltatókkal kapcsolatos feladatok ellátása

-          - Anyagbeszerzés, készletnyilvántartás a kézi raktárba.

-          - Ferro Pont hálózat boltjainak üzemeltetési gondjainak kezelése

-          - És minden más a működéssel kapcsolatos feladat

Feladat ellátása: a központi telephelyen: Ferro Pont Békéscsaba Berényi u. 139 sz. alatti telephelyen és a hálózat üzleteiben.

Elvárt képességek:

- Legalább középfokú iskolai végzettség műszaki területen

- Legalább „B” kategóriás jogosítvány

- Probléma megoldó és jó kapcsolatteremtő képesség

Előnyt jelent:

- Targoncás jogosítvány

- A területen szerzett tapasztalat

- Több szakmában szerzett képesítés, tájékozottság

- Tűzvédelmi vizsga

- Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Bérezés: Megegyezés szerint.

Személyes elbeszélgetés időpont egyeztetéssel!

Az állás betöltése 2022. januártól.